12DST-3.0740
- Артикул производителя:
- 12DST-3.0740
- Производитель/Бренд:
- Sierra Electronics
- Краткое описание:
- SMD DOUBLE SPLICE TAPE 12MM, ONE
- Производитель :
- Sierra Electronics
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Color :
- Yellow
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Splicing
- Temperature Range :
- Thickness :
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 0.47" (12.00mm)