BA SERIES-3.78" X 36YD
- Артикул производителя:
- BA SERIES-3.78" X 36YD
- Краткое описание:
- TAPE FILM AMBER 3.78" X 36 YDS
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
- Width :
- 3.78" (96.00mm)