ENG-7760AM-10"X10"-25PK
- Артикул производителя:
- ENG-7760AM-10"X10"-25PK
- Краткое описание:
- ANTIMICROBIAL FILM 10"X10" 25PK
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- R3500
- Backing, Carrier :
- Polyester
- Color :
- Transparent
- Length :
- 10.00" (254.00mm)
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Protective
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Antimicrobial Agent
- Width :
- 10.00" (254.00mm)