BA SERIES-0.94" X 36YD
- Артикул производителя:
- BA SERIES-0.94" X 36YD
- Краткое описание:
- TAPE FILM AMBER 15/16" X 36 YDS
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
- Width :
- 0.94" (24.00mm) 15/16"