ESDCT3C-25MM
- Артикул производителя:
- ESDCT3C-25MM
- Краткое описание:
- 25 MM WIDE, ESD TAPE, CLEAR
- Adhesive :
- Rubber
- Backing, Carrier :
- Cellulose
- Tape Type :
- Box Sealing
- Temperature Range :
- 151°F (66°C)
- Thickness :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Width :
- 0.98" (25.00mm)