BA SERIES-0.71" X 36YD
- Артикул производителя:
- BA SERIES-0.71" X 36YD
- Краткое описание:
- TAPE FILM AMBER 0.71" X 36 YDS
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
- Width :
- 0.71" (18.00mm)