ESDCT3P-25MM
- Артикул производителя:
- ESDCT3P-25MM
- Производитель/Бренд:
- Bertech
- Краткое описание:
- 25 MM W, ESD TAPE W/ESD SYMBOL
- Производитель :
- Bertech
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Rubber
- Backing, Carrier :
- Cellulose
- Color :
- Clear, Black Print
- Length :
- 216' (66.0m) 72 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Box Sealing
- Temperature Range :
- 140°F (60°C)
- Thickness :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Packaging
- Width :
- 0.98" (25.00mm)