ESDCT3C-15MM
- Артикул производителя:
- ESDCT3C-15MM
- Краткое описание:
- 15 MM WIDE, ESD TAPE, CLEAR
- Adhesive :
- Rubber
- Backing, Carrier :
- Cellulose
- Tape Type :
- Box Sealing
- Temperature Range :
- 151°F (66°C)
- Thickness :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Width :
- 0.59" (15.00mm)