BA SERIES-0.5" X 36YD
- Артикул производителя:
- BA SERIES-0.5" X 36YD
- Производитель/Бренд:
- TapeCase
- Краткое описание:
- TAPE FILM AMBER 1/2" X 36 YDS
- Производитель :
- TapeCase
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Polyimide
- Color :
- Amber
- Length :
- 108' (32.9m) 36 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Film
- Temperature Range :
- Thickness :
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
- Usage :
- Laminating
- Width :
- 0.50" (12.70mm) 1/2"