3M 4905 CIRCLE-3.5"-100
Артикул производителя:
3M 4905 CIRCLE-3.5"-100
Краткое описание:
TAPE DBL COAT 3 1/2" DIA 100/RL
Adhesive :
Acrylic
Backing, Carrier :
Polyethylene Film
Color :
Clear
Tape Type :
Double Coated, Double Sided
Temperature Range :
200°F (93°C) Max
Thickness :
0.0200" (20.0 mils, 0.508mm)
Thickness - Adhesive :
0.0150" (15.0 mils, 0.381mm)
Thickness - Backing, Carrier :
0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Usage :
Width :
3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia