3M 2552 CIRCLE-3.500"-100
- Артикул производителя:
- 3M 2552 CIRCLE-3.500"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE DAMP FOIL 3 1/2" DIA 100/RL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Aluminum, Dead Soft
- Color :
- Clear
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Damping Foil
- Temperature Range :
- -25°F ~ 176°F (-32°C ~ 80°C)
- Thickness :
- 0.0150" (15.0 mils, 0.381mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
- Usage :
- Width :
- 3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia