3M 501FL CIRCLE-3.500"-100
- Артикул производителя:
- 3M 501FL CIRCLE-3.500"-100
- Краткое описание:
- TAPE LAMINATING 3 1/2" DIA 100RL
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Polyethylene-Terephthalate (PET)
- Color :
- Clear
- Tape Type :
- Laminating
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Usage :
- Width :
- 3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia