3M 9088 CIRCLE-3.5"-100
- Артикул производителя:
- 3M 9088 CIRCLE-3.5"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE DBL COAT 3 1/2" DIA 100/RL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic, 375
- Backing, Carrier :
- Color :
- Clear
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Double Coated, Double Sided
- Temperature Range :
- 200°F (93°C) Max
- Thickness :
- 0.0083" (8.3 mils, 0.211mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia