10-5-9495MP
- Артикул производителя:
- 10-5-9495MP
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE DBL COATED CLEAR 10"X 5YDS
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic, 200MP
- Backing, Carrier :
- Polyester Film
- Color :
- Clear
- Length :
- 15' (4.6m) 5 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Double Coated, Double Sided
- Temperature Range :
- 250°F (121°C) Max
- Thickness :
- 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0029" (2.9 mils, 0.074mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0028" (2.8 mils, 0.071mm)
- Usage :
- Width :
- 10.00" (254.00mm)