3.5-5-4462B
- Артикул производителя:
- 3.5-5-4462B
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE DBL COATED BLK 3 1/2"X 5YDS
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Rubber
- Backing, Carrier :
- Polyethylene Foam
- Color :
- Black
- Length :
- 15' (4.6m) 5 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Double Coated, Double Sided
- Temperature Range :
- 120°F (49°C) Max
- Thickness :
- 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 3.50" (88.90mm) 3 1/2"