355-CLEAR-72MMX50M
- Артикул производителя:
- 355-CLEAR-72MMX50M
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- CLEAR 72MM X 50M BULK
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
- Backing, Carrier :
- Polyester Film
- Color :
- Clear
- Length :
- 164' (50.0m) 54.7 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Box Sealing
- Temperature Range :
- 32°F (0°C)
- Thickness :
- 0.0035" (3.5 mils, 0.089mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Usage :
- Width :
- 2.83" (72.00mm)