3M 966 CIRCLE-2.500"-100
- Артикул производителя:
- 3M 966 CIRCLE-2.500"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE ADHSV TRAN 2 1/2" DIA 100RL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic, 100
- Backing, Carrier :
- Densified Kraft
- Color :
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Adhesive Transfer
- Temperature Range :
- 300°F (149°C) Max
- Thickness :
- 0.0061" (6.1 mils, 0.155mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0038" (3.8 mils, 0.097mm)
- Usage :
- Width :
- 2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia