3M F9469PC CIRCLE-1.5"-100
- Артикул производителя:
- 3M F9469PC CIRCLE-1.5"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE ADHSV TRAN 1 1/2" DIA 100RL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic, 100MP
- Backing, Carrier :
- Polycoated Kraft Liner
- Color :
- Clear
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Adhesive Transfer
- Temperature Range :
- 300°F (149°C) Max
- Thickness :
- 0.0090" (9.0 mils, 0.229mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
- Usage :
- Width :
- 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia