3M 4380 CIRCLE-2.500"-100
- Артикул производителя:
- 3M 4380 CIRCLE-2.500"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE ALUM FOIL 2 1/2" DIA 100/RL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Aluminum Foil
- Color :
- Silver
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Aluminum Foil
- Temperature Range :
- -30°F ~ 300°F (-34°C ~ 150°C)
- Thickness :
- 0.0033" (3.3 mils, 0.084mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0013" (1.3 mils, 0.033mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Usage :
- Width :
- 2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia