3M 468MP CIRCLE-2.500"-100
- Артикул производителя:
- 3M 468MP CIRCLE-2.500"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE ADHSV TRAN 2 1/2" DIA 100RL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic, 200MP
- Backing, Carrier :
- Polycoated Kraft Liner
- Color :
- Clear
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Adhesive Transfer
- Temperature Range :
- 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C)
- Thickness :
- 0.0094" (9.4 mils, 0.239mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
- Usage :
- Width :
- 2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia