12X12-12-600
- Артикул производителя:
- 12X12-12-600
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- FILM TAPE TRANSP 12"X12" 1=12
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
- Backing, Carrier :
- Color :
- Transparent
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Film
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0008" (0.8 mils, 0.020mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
- Usage :
- Width :
- 12.00" (304.80mm)