3M 3380 CIRCLE-2.5"-100
- Артикул производителя:
- 3M 3380 CIRCLE-2.5"-100
- Краткое описание:
- TAPE ALUM FOIL 2 1/2" DIA 100/RL
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Aluminum Foil
- Color :
- Silver
- Tape Type :
- Aluminum Foil
- Temperature Range :
- -30°F ~ 260°F (-34°C ~ 127°C)
- Thickness :
- 0.0033" (3.3 mils, 0.084mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0013" (1.3 mils, 0.033mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Usage :
- Width :
- 2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia