3M 9495MP CIRCLE-1.5"-100
Артикул производителя:
3M 9495MP CIRCLE-1.5"-100
Производитель/Бренд:
3M
Краткое описание:
TAPE DBL COAT 1 1/2" DIA 100/RL
Производитель :
3M
Категория товара :
Tape
Adhesive :
Acrylic, 200MP
Backing, Carrier :
Polyester Film
Color :
Clear
Length :
Product Status :
Active
Tape Type :
Double Coated, Double Sided
Temperature Range :
250°F (121°C) Max
Thickness :
0.0057" (5.7 mils, 0.145mm)
Thickness - Adhesive :
0.0029" (2.9 mils, 0.074mm)
Thickness - Backing, Carrier :
0.0028" (2.8 mils, 0.071mm)
Usage :
Width :
1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia