3M 2090 CIRCLE-3.500"-100
- Артикул производителя:
- 3M 2090 CIRCLE-3.500"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- PAINTER TAPE 3.500" CIR 100/ROLL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Crepe Paper
- Color :
- Blue
- Length :
- 180' (55.0m) 60 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Adhesive Transfer
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0054" (5.4 mils, 0.137mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 3.50" (88.90mm) 3 1/2"