3M 9626 CIRCLE-1.500"-100
- Артикул производителя:
- 3M 9626 CIRCLE-1.500"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE ADHSV TRAN 1 1/2" DIA 100RL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Paper
- Color :
- Clear
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Adhesive Transfer
- Temperature Range :
- 200°F (93°C) Max
- Thickness :
- 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0032" (3.2 mils, 0.081mm)
- Usage :
- Width :
- 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia