3M 465 CIRCLE-1.500"-100
- Артикул производителя:
- 3M 465 CIRCLE-1.500"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE SPLIC CLR 1 1/2" DIA 100/RL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic, 400
- Backing, Carrier :
- Polycoated Kraft Liner
- Color :
- Clear
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Adhesive Transfer
- Temperature Range :
- 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
- Thickness :
- 0.0055" (5.5 mils, 0.140mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.050mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Bonding
- Width :
- 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia