3M 401+ CIRCLE-2.500"-100
- Артикул производителя:
- 3M 401+ CIRCLE-2.500"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE GREEN 100/ROLL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Synthetic Rubber Based
- Backing, Carrier :
- Crepe Paper
- Color :
- Green
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Masking
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Masking, Protection, Sealing
- Width :
- 2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia