8959-25MMX50M
- Артикул производителя:
- 8959-25MMX50M
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE FILAMENT CLR 0.98"X 54.7YDS
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
- Backing, Carrier :
- Scotchpro™ Film
- Color :
- Clear
- Length :
- 164' (50.0m) 54.7 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Filament
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- General Purpose
- Width :
- 0.98" (25.00mm)