3M 301+ CIRCLE-2.500"-100
Артикул производителя:
3M 301+ CIRCLE-2.500"-100
Краткое описание:
TAPE MASK YLW 2 1/2" DIA 100/RL
Adhesive :
Rubber
Backing, Carrier :
Crepe Paper
Color :
Yellow
Tape Type :
Masking
Temperature Range :
225°F (107°C) Max
Thickness :
0.0063" (6.3 mils, 0.160mm)
Width :
2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia