3M 600 CIRCLE-1.500"-100
- Артикул производителя:
- 3M 600 CIRCLE-1.500"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE FILM CLR 1 1/2" DIA 100/RL
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Paklon™ Film
- Color :
- Clear
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Film
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
- Usage :
- Width :
- 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia