5-9495MP-1.5
- Артикул производителя:
- 5-9495MP-1.5
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE DBL COAT CLR 1 1/2" DIA 5PK
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Polyester
- Color :
- Clear
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Double Coated, Double Sided
- Temperature Range :
- Thickness :
- Thickness - Adhesive :
- 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
- Usage :
- Bonding
- Width :
- 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia