3M 9472LE CIRCLE-0.250"-250
- Артикул производителя:
- 3M 9472LE CIRCLE-0.250"-250
- Краткое описание:
- TAPE ADHSV TRNSFR 1/4" DIA 250RL
- Adhesive :
- Acrylic, 300LSE
- Backing, Carrier :
- Polycoated Kraft Liner
- Color :
- Clear
- Tape Type :
- Adhesive Transfer
- Temperature Range :
- -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
- Thickness :
- 0.0094" (9.4 mils, 0.239mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
- Usage :
- Bonding
- Width :
- 0.25" (6.35mm) 1/4" dia