372-TAN-48MMX50M
- Артикул производителя:
- 372-TAN-48MMX50M
- Краткое описание:
- TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
- Color :
- Tan
- Thickness :
- 0.0022" (2.2 mils, 0.056mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0014" (1.4 mils, 0.036mm)
- Width :
- 1.89" (48.00mm)