LSE-160WF-8.5"X11"
- Артикул производителя:
- LSE-160WF-8.5"X11"
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- LSE-160WF TP WT 8 1/2 IN X 11 IN
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Polyethylene Film
- Color :
- White
- Length :
- 11.00" (279.40mm)
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Double Coated, Double Sided
- Temperature Range :
- 50°F ~ 100°F (10°C ~ 38°C)
- Thickness :
- 0.0630" (63.0 mils, 1.600mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 8.50" (215.90mm) 8 1/2"