TSSA-1.5-.76-15-5
- Артикул производителя:
- TSSA-1.5-.76-15-5
- Производитель/Бренд:
- Gamma Electronics
- Краткое описание:
- GAMMA SELF AMALGAMATING TAPE 5PK
- Производитель :
- Gamma Electronics
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Ethylene Propylene Rubber
- Color :
- Black
- Length :
- 15' (4.6m) 5 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Electrical
- Temperature Range :
- -40°F ~ 230°F (-40°C ~ 110°C)
- Thickness :
- 0.0300" (30.0 mils, 0.762mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Sealing
- Width :
- 1.50" (38.10mm) 1 1/2"