3M5557-4.5MMSQ-100
- Артикул производителя:
- 3M5557-4.5MMSQ-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE INDICAT 0.18"X 0.18" 100PK
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Paper
- Color :
- White
- Length :
- 0.18" (4.50mm)
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Indicator
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0102" (10.2 mils, 0.259mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Water Indication
- Width :
- 0.18" (4.50mm)