12X12-12-9626
- Артикул производителя:
- 12X12-12-9626
- Краткое описание:
- TAPE ADH TRNSFR CLR 12X 12" 12PK
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Paper
- Color :
- Clear
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Adhesive Transfer
- Temperature Range :
- 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
- Thickness :
- 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0032" (3.2 mils, 0.081mm)
- Usage :
- Bonding
- Width :
- 12.00" (304.80mm)