CQT1-1.500
- Артикул производителя:
- CQT1-1.500
- Краткое описание:
- POLY FILM TAPE 1.50" X 36 YARDS
- Temperature Range :
- -100°F ~ 500°F (-73°C ~ 260°C)
- Thickness :
- 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
- Usage :
- Width :
- 1.50" (38.10mm) 1 1/2"