3M 4646 CIRCLE-0.75"-250
- Артикул производителя:
- 3M 4646 CIRCLE-0.75"-250
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE DBL COAT GRY 3/4" DIA 250PK
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
- Backing, Carrier :
- Acrylic Foam
- Color :
- Gray
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Double Coated, Double Sided
- Temperature Range :
- 300°F (149°C)
- Thickness :
- 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- General Purpose
- Width :
- 0.75" (19.05mm) 3/4" dia