ST23-075-30BK
- Артикул производителя:
- ST23-075-30BK
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- STRONGHOLD ST23-075-30BK HIGH VO
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Ethylene Propylene Rubber
- Color :
- Black
- Length :
- 30' (9.1m) 10 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Electrical
- Temperature Range :
- 194°F (90°C) Max
- Thickness :
- 0.0300" (30.0 mils, 0.762mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Insulating, Moisture Sealing
- Width :
- 0.75" (19.05mm) 3/4"