3M 4905 CIRCLE-1.5"-100
- Артикул производителя:
- 3M 4905 CIRCLE-1.5"-100
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- TAPE DBL COATED 1 1/2" DIA 100PK
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Tape
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Polyester Film
- Color :
- Clear
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Double Coated, Double Sided
- Temperature Range :
- 200°F (93°C)
- Thickness :
- 0.0200" (20.0 mils, 0.508mm)
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- General Purpose
- Width :
- 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia