KLG-100100-18CU
- Артикул производителя:
- KLG-100100-18CU
- Производитель/Бренд:
- Kennedy Labs, a division of Hub Incorporated
- Краткое описание:
- MONO CVD GRAPHENE ON CU 4" X1PCS
- Производитель :
- Категория товара :
- 2D Materials
- Length :
- Number of Layers :
- 1
- Product Status :
- Active
- Size :
- Substrate :
- Copper Foil
- Suspension :
- Thickness - Theoretical :
- 0.345nm
- Type :
- Graphene Film
- Width :
- 3.937" Dia (100.00mm)