PTS645SH95TR
- Артикул производителя:
- PTS645SH95TR
- Краткое описание:
- SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
- Actuator Height off PCB, Vertical :
- 9.50mm
- Contact Rating @ Voltage :
- 0.05A @ 12VDC
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Force :
- 200gf
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Outline :
- 6.00mm x 6.00mm