TS06-667-34-WT-100-G-SMT-TR
- Артикул производителя:
- TS06-667-34-WT-100-G-SMT-TR
- Производитель/Бренд:
- CUI Devices
- Краткое описание:
- 6 X 6.7 MM, 3.4 MM ACTUATOR HEIG
- Производитель :
- CUI Devices
- Категория товара :
- Tactile Switches
- Actuator Height off PCB, Vertical :
- 3.40mm
- Actuator Length, Right Angle :
- Actuator Orientation :
- Top Actuated
- Actuator Type :
- Standard
- Circuit :
- SPST-NO
- Contact Rating @ Voltage :
- 0.05A @ 12VDC
- Features :
- Illumination :
- Non-Illuminated
- Illumination Type, Color :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Force :
- 100gf
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Outline :
- 6.70mm x 6.00mm