ADTSM62RVTR
- Артикул производителя:
- ADTSM62RVTR
- Краткое описание:
- SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
- Actuator Height off PCB, Vertical :
- 5.00mm
- Contact Rating @ Voltage :
- 0.05A @ 12VDC
- Operating Force :
- 260gf
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Outline :
- 6.20mm x 6.20mm