TS16-1212-75-BK-100-SMT-TR
- Артикул производителя:
- TS16-1212-75-BK-100-SMT-TR
- Производитель/Бренд:
- CUI Devices
- Краткое описание:
- 12 X 12 MM, 7.5 MM ACTUACTOR HEI
- Производитель :
- CUI Devices
- Категория товара :
- Tactile Switches
- Actuator Height off PCB, Vertical :
- 7.50mm
- Actuator Length, Right Angle :
- Actuator Orientation :
- Top Actuated
- Actuator Type :
- Open Center
- Circuit :
- SPST-NO
- Contact Rating @ Voltage :
- 0.05A @ 12VDC
- Features :
- Illumination :
- Non-Illuminated
- Illumination Type, Color :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Force :
- 100gf
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Outline :
- 12.00mm x 12.00mm