TS11-674-105-BK-260-RA-D
- Артикул производителя:
- TS11-674-105-BK-260-RA-D
- Производитель/Бренд:
- CUI Devices
- Краткое описание:
- 6 X 7.4 MM, 10.5 MM ACTUATOR HEI
- Производитель :
- CUI Devices
- Категория товара :
- Tactile Switches
- Actuator Height off PCB, Vertical :
- Actuator Length, Right Angle :
- 10.50mm
- Actuator Orientation :
- Side Actuated
- Actuator Type :
- Standard
- Circuit :
- SPST-NO
- Contact Rating @ Voltage :
- 0.05A @ 12VDC
- Features :
- Illumination :
- Non-Illuminated
- Illumination Type, Color :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Through Hole, Right Angle
- Operating Force :
- 260gf
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C