SK22F12G10
Артикул производителя:
SK22F12G10
Производитель/Бренд:
C&K
Краткое описание:
SWITCH SLIDE
Производитель :
C&K
Категория товара :
Slide Switches
Actuator Length :
10.00mm
Actuator Type :
Standard
Circuit :
DPDT
Contact Finish :
Silver
Contact Material :
Contact Timing :
Not Specified
Current Rating (Amps) :
300mA (DC)
Features :
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Product Status :
Obsolete
Switch Function :
On-On
Termination Style :
PC Pin
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
30 V