CL-SB-23B-12T
- Артикул производителя:
- CL-SB-23B-12T
- Краткое описание:
- SWITCH SLIDE DP3T 200MA 12V
- Actuator Length :
- 2.00mm
- Current Rating (Amps) :
- 200mA (DC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Termination Style :
- Gull Wing
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 12 V