SBS12VLMCTPC
Артикул производителя:
SBS12VLMCTPC
Краткое описание:
BUZZER MAGNETIC 44.45MM TH
Current - Supply :
40 ~ 300mA
Duration :
Variable
Frequency :
2.075kHz
Height - Seated (Max) :
0.590" (14.99mm)
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Pin Selectable
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Size / Dimension :
1.750" Dia (44.45mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
95dB @ 9V, 10cm
Termination :
PC Pins
Voltage - Rated :
Voltage Range :
9 ~ 12V